/
/
Malé architektonické formy

Malé architektonické formy

Společnost Smart Union s.r.o. projektuje a staví i malé architektonické formy různých typů a designu, a to na klíč, levně a v krátké době.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Malé architektonické formy. Jejich typy a specifika

Malé architektonické formy z betonu nebo jiných stavebních materiálů jsou nedílnou součástí každého města. Zušlechťují také okolí penzionů, rekreačních staveb, venkovských klubů či soukromých nemovitostí.

Cílem instalace malých architektonických forem je zdobení, vymezení a organizace funkčního zónování okolí obytných komplexů, sídel, parků apod. Navíc přispívají k vytvoření jednotného stylu a dojmu, který vzbuzuje okolní prostor.

Pravidla pro umístění těchto staveb jsou v některých případech legislativně upravená a výroba malých architektonických forem (MAF) musí být prováděna tak, aby odolaly srážkám a povětrnostním podmínkám.

Některé MAF mají poměrně složitou konstrukci, proto jsou před jejich výstavbou nutné důsledné přípravy, a také rozpracování projektu v souladu se specifiky okolní krajiny.

Budování dopravních staveb společností Smart Union s.r.o.

Jsme připraveni realizovat výstavbu malých architektonických forem, jako jsou ploty, pergoly, altány, fontány, bazény, besídky atd., a to v různých velikostech a designu. Máme zkušené odborníky, kteří zkrášlí vaše okolí malými architektonickými formami tak, že nabude dobře upraveného a atraktivního vzhledu. Známe způsoby, jak skrýt nebo zmírnit nedostatky krajiny instalací oplocení, verandy, terasy či jiného podobného objektu. Pokud okolím protéká potok, postavíme přes něj můstek a pro oživení vzhledu dvora nainstalujeme fontánu s bazénem libovolného tvaru.

Máme nízké ceny a naše společnost Smart Union s.r.o. provádí všechny práce rychle, levně a v dohodnutém termínu.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Dokončené projekty