Bytové domy

Výstavba bytových domů zaujímá zvláštní místo v činnosti společnosti Smart Union s.r.o.. Máme dlouholetou pracovní zkušenost v této oblasti a úspěšně jsme v ní realizovali desítky projektů.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Výstavba bytových domů

Výstavba bytových domů je složitý a zdlouhavý proces.

Mezi hlavní fáze patří:
• výběr parcely;
• projektování s předběžným topografickým snímáním, geologickým posudkem a následným získáním stavebního povolení k tomuto objektu;
• "nulový cyklus" zahrnující projektové, pozemní a základové práce, a také vytýčení jednotlivých os budovy a přípravu místa;
• přímá výstavba, počínaje zveřejněním prohlášení o projektu a konče úpravou okolí;
• uvedení budovy do provozu (předání státní komisí, získání povolení od státních orgánů atd.).

Realizace každé z těchto fází vyžaduje zapojení mnoha odborníků. Na jejich kvalifikaci a profesionalitě závisí jak načasování realizace výstavby, tak i kvalita postaveného objektu.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Bytová výstavba společnosti Smart Union s.r.o.

Bytovou výstavbou se zabýváme mnoho let. Během tohoto dlouhého období jsme postavili "na klíč" nebo byli zapojeni do různých fází výstavby desítek bytových domů.

Spolupracuje s námi mnoho profesionálů. Je mezi nimi více jak 20 zástupců inženýrských a technických profesí, ale také 85 kvalifikovaných dělníků, stavbyvedoucích atd. Navíc naše společnost provádí výstavbu bytových domů s využitím moderních technologií.

To vše pomáhá zajistit, že nám přidělená výstavba bytových domů bude dokončena přesně v termínu a bez neopodstatněného překročení rozpočtu.