Hotely

Společnost Smart Union s.r.o. provádí výstavbu hotelů různého typu, včetně výstavby velkých hotelových projektů na klíč nebo přípravu jejich projektů s následným autorským dozorem.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Výstavba hotelů. Jednotlivé kroky

Výstavba hotelů se provádí v několika krocích.

Nejdůležitějšími z nich jsou:
• Vytvoření technického zadání. Tento krok zahrnuje vypracování požadavků na vnitřní uspořádání a architekturu hotelu.
• Přípravu projektu hotelu. Ten by se měl skládat ze dvou částí: architektonicky-stavební (zahrnuje různé plány a specifikace, průřez, výpočet odolnosti a statiky) a inženýrské, která se týká projektování komunikačních sítí.

Pověřit přípravou projektu výstavby hotelu lze jen několik společností, které jsou znalé specifičností výstavby těchto objektů. K výběru projektové společnosti je třeba přistupovat tím přísněji, čím vyšší je žádaný "počet hvězdiček" budoucího hotelu.

Profesionální vyprojektování je stejně důležité, a to i pokud se provádí výstavba malých hotelů.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Hotelová výstavba společností Smart Union s.r.o.

Výstavbě hotelů se věnujeme už dlouho. Máme odborníky, kteří dobře znají specifika těchto staveb, které kombinují vlastnosti veřejných a obytných objektů. Můžete nás kontaktovat, pokud byste si rádi objednali jak stavbu hotelu na klíč, tak přípravu projektu malých hotelu nebo velkého komplexu.

Pracuje u nás více jak 20 profesionálních inženýrů, architektů, projektantů a představitelů dalších technických oborů, a také více jak 85 kvalifikovaných dělníků a stavbyvedoucích. Ke stavebním pracím vybíráme pouze kompetentní personál a využíváme nejnovější technologie a moderní techniku.
To vše nám umožňuje zajistit, že realizace vašeho investičního projektu, který zahrnuje výstavbu hotelu nebo malých hotelu, bude provedena v dohodnutém termínů a bez neopodstatněného překročení rozpočtu.