Ubytovny a koleje

Projektování a výstavba ubytoven s sebou nese řadu specifik. Společnost Smart Union s.r.o. provádí výstavbu ubytoven na klíč, a to za použití materiálů za rozumnou cenu a vždy v termínu.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Výstavba ubytoven společností Smart Union s.r.o.

Už dávno pominuly časy, kdy jediným zájmem projektantů ubytoven a kolejí bylo natlačit do nich co největší počet studentů nebo zaměstnanců podniku a zajistit jim jen nutné minimální podmínky pro bydlení. Na moderní ubytovny a koleje jsou kladeny vyšší nároky, a to v zajištění komfortu nájemníků, organizaci jejich volného času, každodenního života atd.

Klasifikace ubytoven a kolejí

Ubytovny se dají rozdělit podle účelu na ty pro dočasné bydlení a ty používané pro trvalé bydlení. Obvykle jsou tyto budovy určeny pro 100 - 200 lidí. Pokud jde o ubytování většího počtu studentů nebo zaměstnanců podniku, pak je nutné postavit obytný komplex nebo studentské městečko, jehož součástí by vedle obytných měly být také hygienické, zdravotní a kulturní bloky.

Kromě toho, mohou být ubytovny bytového či hotelového typu. V prvním případě je pro několik nájemníků či rodin jedno sociální zařízení, v případě druhém je pak koupelna v každém pokoji.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Naše služby

Se stavbou průmyslových, veřejných a obytných budov na klíč máme dlouholetou zkušenost. Do výčtu našich služeb patří také projektování a výstavba ubytoven libovolného typu. Naši odborníci jsou připravení vyprojektovat jak projekt studentského městečka pro několik tisíc lidí s veškerou nutnou infrastrukturou, tak i menší ubytovny pro 20 -30 zaměstnanců s 2 - 3 kuchyněmi, několika sociálními zařízeními, velkou koupelnou a prostorem pro odpočinek.

Do prací zapojujeme zkušené projektanty, kteří vědí, co je nutné pro vybudování levné, ale kvalitně postavené ubytovny, za použití levných, ale odolných materiálů.

Přičemž cena naši služeb je nižší než u většiny konkurence, a to za služby na stejné úrovni.