Průmyslové budovy

Společnost Smart Union s.r.o. vyprojektuje a postaví průmyslový objekt libovolného typu, a to na klíč, levně a v krátké době.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Specifika výstavby průmyslových budov

Výstavba průmyslových objektů, výrobních hal, továren, hangáry, skladů a specializovaných technologických staveb se výrazně liší od výstavby veřejných či obytných budov.

Výstavba průmyslových budov je podstatně rozsáhlejší a složitější. Při jejich projektování a výstavbě musí být vzata v úvahu různorodost jednotlivých typů těchto objektů a jejich specifik.

Rozhodující pro takový objekt je uspořádání komunikací a inženýrských sítí, možnost jejich budoucího rozšíření a modernizace. S posledním požadavkem souvisí potřeba vybudovat další podobné budovy na okolních přilehlých parcelách.

Průmyslové objekty jsou zpravidla postaveny z kovových konstrukcí. Takové řešení zajišťuje pevnost stavby, která je důležitá zejména z důvodu nutnosti použití zavěšeného zařízení, ale také umožňuje ušetřit finanční prostředky a urychlit proces výstavby. Kovové konstrukce mají také důležité vlastnosti, jako je požární odolnost, trvanlivost a schopnost odolávat silné vibrace, která doprovází práci některých druhů obráběcích strojů a zařízení.

Výstavba průmyslových budov společností Smart Union s.r.o.

Naše společnost je připravena realizovat výstavbu průmyslových budov a objektů (továren, skladů, hangárů a dalších průmyslových budov) na klíč. Můžete využít našich služeb jak při přípravě projektu stavby, tak při provádění pouze některých stavebních operací.

Pracuje u nás mnoho odborníků inženýrských, technických a stavebních oborů. Využíváme nejnovější technologie, které nám umožňují zajistit vysokou kvalitu všech prací.