Administrativní budovy

Výstavba administrativních objektů s ohledem na specifika kancelářských prostor. Společnost Smart Union s.r.o. projektuje administrativní budovy a provádí jejich výstavbu na klíč, a to v krátké době.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Výstavba administrativních objektu / komplexů

Administrativní budovy jsou nedílnou součástí architektonického složení mnoha měst. Jejich výstavba s sebou nese speciální požadavky, počínaje vnějším vzhledem, který by měl dokonale zapadnout do okolní krajiny, až po vnitřní uspořádání a design interiéru.

Výstavba administrativních objektů. Jednotlivé kroky

Výstavba administrativních komplexů se provádí v několika krocích:
1. Předprojektové práce. Takové práce začínají výběrem parcely. Patří mezi ně také vyřízení dlouhodobého pronájmu, získání katastrálního plánu, vyznačení budovy na parcele atd.
2. Vypracování projektové dokumentace.
3. Vypracování pracovní dokumentace.

Po dokončení přípravných a projekčních prací by měl být vydán balíček dokumentů sestávající z:
• generálního plánu;
• architektonických a konstrukčních řešení;
• plánů vodovodních systémů, odvodnění, vytápění, klimatizace a větrání;
• schématu umístění elektrických rozvodů a elektroosvětlení;
• technologických řešení.

Rozpočtová dokumentace by také měla získat patřičný posudek od zodpovědných instancí. V případě získání kladného rozhodnutí je možné začít s výstavbou administrativní budovy.

Komu svěřit výstavbu administrativního objektu?

Jsme připraveni k výstavbě libovolného objektu. Výstavbě veřejných, průmyslových, obytných a administrativních budov se věnujeme už mnoho let a za tu dobu jsme realizovali již několik investičních projektů.

Zaměstnáváme odborníky, kteří jsou specialisty ve stavebnictví a mají bohaté zkušenosti s výstavbou objektů různých typů. Striktně dodržujeme termíny výstavby a nedopouštíme se neopodstatněných překročení rozpočtu.