/
/
/
Obchodní centra, restaurační zařízení

Obchodní centra, restaurační zařízení

Výstavba obchodního centra nebo jiných komerčních prostor je jednou z oblastí naší činnosti. Společnost Smart Union s.r.o. navrhuje tyto objekty s přihlédnutím ke všem požadavkům zákazníka.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Levná výstavba obchodních center a restauračních zařízení

Obchodní centra a restaurační zařízení jsou nezbytnou součástí infrastruktury každého města. Na jejich výstavbu jsou kladeny zvláštní požadavky, protože funkčnost těchto staveb má v neposlední řadě vliv na zisk majitelů obchodního centra (OC).

Výstavba obchodního centra. Jednotlivé kroky

Výstavba budov pro umístění obchodů se provádí v několika krocích.

Mezi něž patří:
• příprava koncepce OC, včetně provedení průzkumu trhu, výpočet nákladů na výstavbu obchodního centra, definice technických specifikací zařízení;
• výběr místa by měl probíhat s ohledem na faktory, jako je dopravní dostupnost a úroveň konkurence v jeho okolí;
• příprava architektonického projektu, který definuje celkový vzhled a vlastnosti plánování OC a přilehlého území;
• přípravné práce;
• výstavba, která zahrnuje mnoho druhů práce, od pokládky základů až po stavbu stěn, instalaci inženýrských sítí a dokončování.

Výstavba komerčních nemovitostí společností Smart Union s.r.o.

Jsme připraveni postavit obchodní centrum, obchod nebo provést výstavbu restaurace nebo jiného komerčního objektu na klíč.

Výstavbu kavárny, obchodu nebo obchodního centra provádíme v souladu se všemi požadavky kladenými na tyto stavby. Pracují u nás odborníci, kteří se již mnohokrát podíleli na projektování komerčních prostor. Zohlední veškerá přání zákazníka a vytvoří budovu obchodního centra nebo restaurace, která bude přitahovat zákazníky a návštěvníky svým půvabem, a zároveň v něm budou vytvořeny všechny nutné podmínky pro úspěšné podnikání.

Máme nízké ceny a garantujeme vysokou kvalitu objektů, které jsme postavili.