Otevírací doba

Po-Pá od 8:00 do 18:00

Napište nám

[email protected]

(+420) 773 058 000

MENU

Komplexní přístup

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.​

Proč právě komplexní přístup?

Vysoké tempo práce

Jeden dodavatel znamená soulad a koordinace, a také férovější spolupráce

Záruka výsledku

Výsledek je naší zodpovědností, kterou nemůžeme přenést na nikoho jiného

Pohodlnost pro zákazníka

Princip jednoho okna - vždy víte, na koho se s jakoukoli otázkou obrátit

Maximální přínos

Nabízíme nejlepší ceny a vy tak nenesete náklady na koordinaci několika pracovních skupin

Fáze výstavby objektu

Vypracování konceptu

1

Získávání potřebných povolení

2

Projektování

3

Výstavba

4

Uvedení objekt do provozu

5

Vy získáte spolehlivého dodavatele, který za projekt zodpovídá vlastní hlavou, a my zajímavou práci a dalšího spokojeného zákazníka.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Často kladené otázky

Společnost Smart Union s.r.o. si za mnoho let úspěšného fungování vybudovala početný výrobní personál, několik silných brigád – skutečných profesionálů ve svém oboru, jejich přesná koordinace práce poskytuje vysoké tempo výroby. Dohromady s inženýrskými a technickými pracovníky do prací na staveništi zapojí až 250 lidí. Jsme připraveni vyřešit ty nejtěžší úkoly a realizovat ty nejodvážnější a kreativní projekty. 80 % smluvních prací provádíme sami, pouze do provádění 20 % speciálních prací zapojujeme subdodavatele, které jsme si časem prověřili.

Ano, úspěšně se podílíme na státních zakázkách v souladu s zákony o stavebnictví, projektování a rekonstrukcích obytných a veřejných budov, staveb, veřejných prostranství a inženýrských sítí. V dnešním vysoce konkurenčním prostředí a zmenšení velikosti trhu je strategií naší společnosti diverzifikace námi poskytovaných stavebních služeb a široké portfolio zakázek, které zvyšují stabilitu a růst našeho podnikání. V průběhu práce se opakovaně konaly certifikace, akreditace, kontroly bezpečnostních služeb, úspěšně se účastníme soutěží a výběrových řízení.

Ano! Naše zkušenosti nám umožnily spojit tyto činnosti dohromady a nabídnout Vám tak pohodlnou službu zahrnující do jednoho stavebního balíčku úplně vše! Naši projektanti jsou připraveni vytvořit projekt, který v sobě sladí Vaše přání, stavební zákony, pravidla a potřebné normy a také navrhnout optimální architektonicko-dispozční a konstruktivní řešení a také výběr materiálů na základě zkušeností, a to nejen v projektování, ale také ve stavitelství. Úspěšně koordinujeme projekty ve znaleckých posudcích, získáváme stavební povolení, zajišťujeme technické podmínky a další veškerá potřebná povolení.

Poptat služby

Zadejte kontaktní údaje a my Vás budeme kontaktovat v co nejkratší době.

Objednejte si hovor

Zadejte kontaktní údaje a my Vás budeme kontaktovat

Menu