Generální dodavatel

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Hlavní funkce generálního dodavatele

Generální dodavatel ve stavebnictví řídí celý proces výstavby objektu a stará se plynulost prací na staveništi. Dlouholeté zkušenosti odborníků společnosti Smart Union s.r.o. nám umožňují plnit funkci generálního dodavatele na vysoké úrovni. Chcete-li dokončit práci přesně včas, dbáme na to, aby nezbytní odborníci včas zahájili konkrétní úkoly, zapojili se podle potřeby a vyloučili nepřiměřené prostoje.

Při provádění výstavby budovy jako generální dodavatelé:

Kroky provádění prací​

Příprava staveniště

1

Koordinace se subdodavateli

2

Řízení výstavby

3

Předání objektu

4

Naším hlavním úkolem je včas uvést do provozu váš objekt a zajistit požadovanou kvalitu stavby. Vykonáme veškeré funkce generálního dodavatele poctivě a na vysoké profesionální úrovni. Připravíme optimální plán financování výstavby objektu a naši odborníci zkoordinují činnosti všech subdodavatelů.

V čem je náš přístup v poskytování služeb generálního dodavatele lepší?

Spolupracujeme se spolehlivými subdodavateli

Naše společnost spolupracuje pouze se spolehlivými specializovanými stavebními, projektovými a právními společnostmi.

Provádíme kontrolu na všech úrovních

Společnost Smart Union s.r.o. provádí řízení a kontrolu nad výstavbou, ale také technický dozor, aby se vyloučil negativní vliv chybného projektového řešení na načasování a kvalitu stavebních prací.

Použijeme vlastní laboratorní základnu

Všechna opatření pro uvedení objektu do provozu provádíme pomocí své laboratorní základny. To zaručuje spolehlivý provoz postaveného objektu v budoucnu.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Objednejte si služby generálního dodavatele pouze od profesionálů Smart Union s.r.o.

Společnost Smart Union s.r.o. je připravena převzít roli generálního dodavatele pro váš investiční projekt v oblasti výstavby. S námi se snadno spolupracuje, protože dlouholetá přítomnosti na trhu stavebních služeb jsme získali obrovské zkušenosti a při práci spolupracujeme pouze se spolehlivými subdodavateli.