Fasádní práce

Po dokončení fasádních prací získá budova atraktivní vzhled. Na jejich kvalitě závisí nejen krása budovy, ale také její dlouhověkost a také tepelná a zvuková izolace vnitřních prostor.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Fasádní práce

Fasáda budovy je její vizitkou.

Musí být:
• odolná;
• stabilní;
• trvanlivá;
• schopná odolávat působení atmosférických srážek, aniž by byl ohrožen vzhled;
• mrazuvzdorná;
• ohnivzdorná.

Kromě toho by fasáda měla mít dobré tepelné a zvukové izolační vlastnosti a vysokou paropropustnost. Poslední požadavek je nutné dodržet, aby se zabránilo hromadění kondenzátu na jejím povrchu, což by mohlo způsobit zvýšení vlhkosti ve vnitřních prostorách a vzniku plísní.

Typy fasád

Technologie dokončovací zařízení fasád budov mohou být buďto suché, nebo mokré. V prvním případě se instalace provádí pomocí mechanických spojovacích prostředků (hřebíky, hmoždinky, šrouby atd.). Co se týče prácí na vyhotovení mokré fasády, ty jsou prováděny prostřednictvím povrchové úpravy omítkou, cihlovým obkladem, upevněním lepidlem a dalšími způsoby, které využívají různých směsí.

Kromě toho je dnes možné objednat vyhotovení větrané fasády. Tato technologie zajišťuje vytvoření ventilační mezery mezi stěnou a dokončovacím materiálem. Vzduch, který bude volně cirkulovat v mezeře, odstraní vlhkost způsobenou kondenzací páry, která proniká zevnitř ven. Současně samotný materiál spolehlivě chrání budovu před přímým vystavením povětrnostním vlivům.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Fasádní práce od stavební společnosti Smart Union s.r.o.

Nabízíme služby vyhotovení fasád libovolného typu a materiálu. Zaměstnáváme stavební a inženýrské odborníky vysoké úrovně, kteří provedou všechny práce rychle a s přesným dodržením všech technologických požadavků.