Kultivace a úpravy

Kultivace prostředí dvorů, prostranství a dalších objektů je jednou z důležitých fází výstavby. Jejím cílem je vytvořit příjemné prostředí pro odpočinek a život lidí v souladu s okolní přírodou.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Kultivace okolí objektů za přijatelnou cenu

Kultivace obecních a soukromých pozemků je rozsáhlým komplexem aktivit, které zahrnují kromě jiného, vytváření objektů pro zajištění a zvýšení životního pohodlí lidí, jakož i udržení a zlepšení jejich estetického a zdravotního stavu.

Specifika kultivace a úprav okolí objektů

Než začnete zkrášlovat městské oblasti, měli byste:
• dokončit veškeré instalace elektrického, vodovodního, kanalizačního a odvodňovacího systému;
• odstranit veškeré znečištění z okolí;
• postavit plot (pokud jde o pozemek rodinného domu);
• provést pokládku dlažby cestiček;
• vybudovat chodníky, rekreační zóny, přilehlá prostranství atd.

Kromě toho, terénní úpravy zahrnují vyřešení parkovacích míst a správného pouličního osvětlení, včetně osvětlení chodníků a pěšin. Samozřejmou součástí tohoto procesu je i výsadba zeleně (květinových záhonů, výsev trávníků, výsadba stromů a další zahradnické práce).

Kultivace a úpravy obecních prostranství zahrnují také vybudování dětských hřišť, rekreačních míst, sportovišť a také míst na procházky se psy.

Dětská hřiště mohou být budována samostatně pro každou věkovou skupinu nebo společně s různými zónami.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Kultivace a úpravy soukromých a komunálních prostranství společností Smart Union s.r.o.

Provádíme kultivaci a úpravy prostranství jakéhokoli rozsahu jak u novostaveb, tak i stávajících staveb, s cílem zlepšit jejich vzhled a zvýšit pohodlí. Pracují pro nás odborníci různých inženýrských a stavebních oborů. Vytvoříme moderní projekt kultivující okolí vašeho objektu a veškeré práce provedeme na vysoké úrovni.