Stavba střech

Stavba střech je jednou z důležitých etap výstavby. V závislosti na přání zákazníka společnost Smart Union s.r.o. vyhotoví střechu se střešním pláštěm z kovových tašek, plechu, břidlice nebo s měkkým střešním pláštěm.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Jak se staví střecha

Střecha je hlavní ochranou budovy před srážkami. Na její kvalitě závisí také tepelná izolace budovy a její celková trvanlivost. Dnešní trh nabízí mnoho druhů stavebních materiálů pro stavbu střechy. Ty se liší podle svých specifik a ceny.

Dělí se na:
• plechové;
• fóliové;
• lité;
• taškové.

Kromě toho je dnes žádaná střešní krytina, která vykazuje vynikající odolnost vůči teplotním změnám a hnilobě.

Specifika některých typů střech

Použití měkkých střech je stále populárnější díky zajištění vysoké hydroizolace. Jejím základem je sklolaminát a jako vnější konstrukce se používá dlaždice, PVC membrána nebo válcovaný materiál, který se skládá z vrstev střešního materiálu a lepenky. V druhém případě se montáž provádí lepením válcovaného materiálu na základnu a ohříváním hořáky.

Poměrně populární je i varianta, která zahrnuje střešní řešení z kovových tašek, které imitují tradiční tašky vlnité profilované plechy. Taková střecha se vyznačuje krásným vzhledem, lehkostí a odolností vůči korozi.

Kromě klasifikace dokončovacího materiálu se střecha dělí na plochou a šikmou.

Vyhotovení ploché střechy zahrnuje vytvoření vrstvy z tepelné a hydroizolace, štěrku a povrchové vrstvy. Jako poslední vrstvu je nejlepší zvolit polymerní materiál složený z ropných polymerních pryskyřic a kaučuku.

Na šikmé střechy se používají:
• ondulin - vlnitý plech;
• levné asfaltové tašky;
• cementovo-pískové dlaždice;
• plechové tašky.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Specifika některých typů střech Smart Union s.r.o.

Máme rozsáhlé zkušenosti v oblasti výstavby budov. Zaměstnáváme odborníky, kteří rychle a kvalitně postaví střechu libovolného typu za přívětivou cenu.