Ventilační a klimatizační sítě

Společnost Smart Union s.r.o. vybuduje inženýrské ventilační sítě na klíč. Pomůžeme vám shromáždit potřebné dokumenty a vyhotovíme všechny práce rychle a levně.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Projektování a montáž ventilačních a klimatizačních sítí

Ventilační systém umožňuje zařídit komfortní ubytování pro nájemníky bytových a rodinných domů, ale je také nezbytnou součástí podpůrných systémů života mnoha objektů, včetně průmyslových.

Absence kompetentně vyřešeného systému ventilace vede k hromadění škodlivých látek ve vzduchu, což zhoršuje zdraví, vyvolává virová onemocnění a má negativní dopad na práceschopnost lidí uvnitř budovy.

Síť ventilačních systémů. Specifika.

Složitost konstrukce ventilačních systémů závisí na velikosti a specifikaci místností.

Ventilační systémy dělíme do 6 základních skupin:
• přirozené ventilační systémy;
• mechanické ventilační systémy;
• přílivové ventilační systémy;
• místní ventilační systémy;
• místní odsávací ventilační systémy;
• celoplošné ventilační systémy.

Jejich vyprojektování a montáž musí být provedena zkušenými odborníky, kteří veškeré práce odvedou kvalitně tak, aby se v budoucnu zabránilo vzniku problémů.

Při budování inženýrských sítí ventilace by měl být kladen důraz na materiál, ze kterého budou vyrobeny. Je možné využít variant z plastu, oceli, hliníkové fólie, textilu atd.

Ventilační kanály bývají obdélníkového (umožňují vytvářet systémy malých rozměrů s požadovanou plochou řezu), čtvercového, kulatého a oválného průřezu.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Služba vybudování ventilační a klimatizační sítě společností Smart Union s.r.o.

Vybudujeme ventilační a klimatizační systémy ve vašem objektu. Naše společnost realizovala stovky projektů zahrnujících vyprojektování všech typů systémů podpory života, včetně projektování, budování a instalace systémů větrání a klimatizace. Máme nízké ceny a všechny práce provádíme v co nejkratším čase.