Provádění rozpočtové dokumentace

Správné provádění rozpočtové dokumentace staveb potřebné pro stavbu objektů investiční výstavby libovolného účelu odborníky společnosti Smart Union s.r.o. v souladu se všemi mezinárodními standardy a předpisy.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Provozní provádění rozpočtové dokumentace v souladu s pravidly

Rozpočtová dokumentace na rekonstrukci, opravu nebo výstavbu objektů investiční výstavby je vyhotovována jako součást projektové dokumentace.

Základem pro její vyhotovení jsou ekonomická a technická odůvodnění, stejně tak i podnikatelský plán, který je sestaven na základě realizace přípravné fáze.

Požadavky na její obsah jsou definovány stavebním zákonem a v řadě dalších metodických dokumentů a právních aktů.

Složení rozpočtové dokumentace

Rozpočtovou dokumentaci, která je vyhotovena během různých fázích výstavby budov, lze obvykle rozdělit do 2 skupin dokumentů:
• vyhotovované pro definování rozpočtových nákladů stavby,
• vyhotovované pro vyčíslení za hotovou práci.

Do první skupiny patří místní, souhrnné a objektivní rozpočty, rozpočet projektových a výzkumných prací atd.

Zahrnuje také souhrn nákladů. Tento dokument vymezuje náklady na stavbu objektů nebo jejich částí v případě, že je projektová a rozpočtová dokumentace sestavována jak pro objekty výrobního, tak i obytného či jiného účelu.

Do druhé skupiny jsou zahrnuty listiny vyhotovených prací a informací o jejich ceně a nákladech. Rozpočtová dokumentace se obvykle provádí automatizovaným způsobem na tištěném nebo elektronickém nosiči.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Služba projektové a rozpočtové dokumentace společností Smart Union s.r.o.

Jsme připraveni provést veškeré práce související s vypracováním projektové a rozpočtové dokumentace. Zaměstnáváme zkušené odborníky, kteří jsou dobře obeznámeni se všemi požadavky mezinárodních standardů a příslušných předpisů.

Přijímáme objednávky na realizaci libovolných investičních projektů v oblasti výstavby. Naše ceny jsou dostupné a veškeré práce provádíme přesně v předem stanovených termínech a s jasným dodržováním rozpočtu.