Získání kladného znaleckého posudku

Odborníci společnosti Smart Union s.r.o. Vám poskytnou komplexní pomoc při získávání kladného stanoviska odborné projektové dokumentace a inženýrských řešení. Víme, jak to zařídit rychle a přesně.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Získání pozitivního znaleckého posudku v co nejkratším čase

V souladu s platným zákonem a vládními předpisy musí každý stavěný objekt získat znalecký posudek provedený příslušnou státní organizací. Takovýto dokument by měl kromě všeho ostatního zahrnovat znalecký posudek v oblasti průmyslové, požární a bezpečnosti objektu ve vztahu k životnímu prostředí, a také mezinárodní standardy.

Kromě toho, bez pozitivního státního znaleckého posudku, nemůžete získat povolení k výstavbě nebo rekonstrukci stavby libovolného účelu.

Podle zákona musí být státní znalecký posudek proveden nejpozději do 90 dnů od okamžiku oslovení příslušného státního orgánu. Služba je placená a její cena závisí na ceně projektových a výzkumných prací v rozpočtu nákladů.

Pokud získáte negativní stanovisko znaleckého posudku, může být zpochybněno v soudním řízení. Kromě toho, stavebník nebo technický zákazník má po provedení nezbytných změn v balíčku dokumentů, které byly poskytnuty v rámci znaleckého posudku, právo vyžádat si ho opětovně.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Získání kladného znaleckého posudku odborníky společnosti Smart Union s.r.o.

Zákazníci státního znaleckého posudku se často potýkají s vážnými problémy, které vznikají, a to jak ve fázi vytváření znaleckého posudku a přijímání dokumentů, tak při jejich úpravě.

Abyste se nedostali do takové situace, kvůli povolení, na kterém strávíte spoustu času a sil, je lepší si objednat službu získání kladného znaleckého posudku právě u nás.

Opakovaně se nám ho povedlo získat u mnohých projektů, takže známe všechny související úskalí. Poskytneme Vám veškerou potřebnou technickou a poradenskou pomoc, která Vám pomůže získat státní znalecký posudek bez otálení a zbytečných nákladů.