Technický zákazník

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Hlavní funkce technického zákazníka

Technický zákazník má mnoho rozmanitých funkcí. Patří mezi ně organizace, která je mu svěřena po celou dobu realizace projektu, ale i řešení veškerých technických a právních otázek. Jde o kontrolu průběhu výstavby a vynaložených nákladů.

Při realizaci stavebních projektů budete potřebovat technického zákazníka, který:

Kroky provádění prací​

Příprava dokumentace

1

Získání povolení

2

Řízení projektu

3

Kontrola kvality ve všech fázích výstavby

4

Hlavním úkolem naší společnosti je plně uspokojit potřeby zákazníka. Zajistíme vysokou kvalitu stavebních prací, ušetříme čas spojený se zpracováním různé dokumentace a kontaktu se státními orgány.

Proč je náš přístup k plnění funkcí technického zákazníka lepší?

Spolupracujeme s klientskou společností

Zodpovědně přistupujeme k závazkům. Naše společnost již několik let úspěšně funguje na trhu. Nabyté zkušenosti nám umožňují koordinovat potřebné technicko-ekonomické ukazatele u Vašich projektů. Staneme se spojovacím článkem mezi investory, projektanty, dodavateli a státní správou, která má oprávnění vydávat povolení a schválení v oblasti výstavby.

Zajišťujeme realizaci projektu

Pečlivě sledujeme práci dodavatele a neumožňujeme odklon od stavební technologie. Dlouholeté zkušenosti našich odborníků zajistí vysokou úroveň kontroly dodavatelských společností.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Objednejte si služby technického zákazníka od odborníků

Společnost Smart Union se snaží zákazníkovi šetřit čas a zabránit neefektivním výdajům jeho prostředků. Bereme na sebe veškerou odpovědnost za koordinovanou organizaci práce všech účastníků projektu, a také za vedení celého procesu výstavby objektu a jeho včasné uvedení do provozu.