Uvedení objektů do provozu

Uvedení objektů do provozu je jednou ze závěrečných fází realizace jakéhokoli investičního projektu ve stavebnictví. Jeho úspěšná realizace vyžaduje zapojení odborníků. Takovou službu nabízí společnost Smart Union. s.r.o.

Získejte rychlý odhad práce nebo podrobnou kalkulaci do 5 dnů.

Uvedení postavených objektů do provozu

Uvedení postaveného objektu do provozu je jednou z nejdůležitějších závěrečných fází výstavby. Z právního hlediska je to dost komplikované. Pro úspěšné provedení celé procedury je nutné znát veškeré nuance, proto je nutná odborná pomoc.

Pro uvedení zařízení do provozu, budete potřebovat pomoc společnosti, která:
• vytvoří a podá žádost příslušnému správnímu orgánu;
• shromáždí dokumenty potřebné k získání katastrálního povolení k vytvoření stavebního projektu;
• předá zplnomocněnému orgánu kopii schématu objektu s vyznačeným umístěním inženýrských a technických sítí.

Dlouholeté zkušenosti stavební firmy Smart Union s.r.o. umožňují poskytovat služby pro uvedení do provozu postavených objektů libovolného typu.

Zanechte své číslo a my vám zavoláme zpět:

Objednejte si uvedení do provozu objektu od odborníků

Bereme na sebe zodpovědnost za získání povolení pro uvedení objektu do provozu včetně všech souvisejících dokumentů, čímž šetříme čas a finance zákazníka. Máme bohaté zkušenosti s jeho zajištěním, takže zákazníci Smart Union s.r.o. dostanou příležitost zapsat svůj objekt do katastru nemovitostí v krátkém čase.

Naším hlavním úkolem je, aby uvedení objektu do provozu bylo provedeno bez otálení a zbytečných časových a finanční nákladů. Sestavili jsme tým odborníků různých oborů, kteří dohlédnou na všechny procedury v průběhu závěrečné fáze výstavby.